27 Eylül 2016 Salı

Gizli Fetocuyu Anlamanın Yolları

 Fetocuları tespit etmenin bilinen yolları hem basında yer aldı hem de önceki yazılarımda bahsetmiştim.Bu kez en belirgin ama en görülmeyen bir yöntemini yazmak istiyorum.Feto örgütünün değirmenine su taşıyan, toplum hassasiyetlerini tahrik eden,birlik ve beraberliğe zarar veren söylemler,tarih,din ve Atatürk hakkında tartışmalar hep feto örgütünün planlı uyguladığı yöntemlerdir.
 Burdur  milli eğitim müdürü Mahmut Bayram'ın sosyal medyada yaptığı paylaşıma bir bakın :

 "Süslenen kadın kaç erkeği tahrik etmişse, o kadar erkekle zina yapmış gibidir!"

Ve bu paylaşım Hadis-i Şerif'e dayandırılıyor.
Diyanet böyle bir Hadis olmadığını söylerken, Milli Eğitim Bakanlığı bu müdür hakkında işlem yapılmadığını açıklıyor.Bu adam hala görevde ve biz çevrede fetocu mu arıyoruz?Bu milleti kim birbirine düşürüyorsa,dini kullanarak insanları kamplaştırıyorsa o değil mi HAİN,CASUS,ŞEREFSİZ,
    Şimdi ben de diyorum k; 35 yıllık polisim ve haini,hırsızı,ibneyi,fetocuyu anlarım.Fazla değil kısa bir araştırmada, karşınızda kendisini başka bir cemaat altına gizlemiş bir fetocu bulmazsanız bir daha tek kelime yazmayacağım.

2 yorum:

  1. Bu tür provakatif girişimlerde bulunan namussuzlar paralelici olmasa bile paralelcidir. Ayrılıkçı, karşıtlaştırıcı, kutuplaştırıcı söylemler üreten alçaklar vatan hainidir.

    YanıtlaSil
  2. sevgili müdürüm yukarıda anlattığınız örnekten yola çıkarsak bu paylaşımı yapan burdur milli eğitim müdürü mü fetö cü yoksa bu paylaşıma hiçbir işlem yapmayan milli eğitim bakanı ve bakanlığı mı fetö cü?

    YanıtlaSil